Kredyt konsolidacyjny w Banku Millennium

Bank Millennium zmodyfikował ofertę Pożyczki Konsolidacyjnej, dzięki czemu klienci mogą teraz przenieść swoje pożyczki i kredyty z innych banków w jeszcze prostszy sposób. Dzięki znacznemu uproszczeniu procesu, podczas rozmowy z doradcą wystarczy jedynie wskazać, które produkty mają zostać przeniesione, a w przypadku kredytów dostarczy umowę z innego banku.

Dla konsolidacji limitów w koncie i kart kredytowych nie są wymagane żadne dokumenty. W wyniku wprowadzenia zmian w systemie obsługi wniosków kredytowych, każdy doradca Banku Millennium ma możliwość aktywnego proponowania klientom redukcji rat. Klienci mogą zdecydować się na konsolidację na każdym etapie wnioskowania o standardową Pożyczkę Gotówkową i przenieść do Banku Millennium dowolną liczbę produktów. Mogą też otrzymać dodatkową gotówkę na dowolny cel.

Gwarancję Najniższego Oprocentowania otrzymuje każdy klient, który zawiera z Bankiem Millennium umowę pożyczki. Jeśli w ciągu 30 dni po zawarciu umowy znajdzie tańszą ofertę dla tej samej kwoty i okresu kredytowania, Bank Millennium zwróci różnicę już zapłaconych odsetek oraz obniży oprocentowanie do poziomu, jaki zaoferowano w innym banku.

Źródło: Bank Millennium