Kredyty na wakacje – pierwsze oferty na first minute

Dla wielu osób wakacje są najwspanialszym okresem w roku. Czekamy na nie przez wszystkie miesiące ciężkiej, monotonnej pracy. Niektórzy z nas decydują się w tym okresie na aktywny wypoczynek, inni leniuchują na plaży, nie brakuje też takich, który odpoczywają w domu z dobrą książką. Powszechnie wiadomo, że na wakacyjny wyjazd najlepiej jest oszczędzać przez cały rok, ale przecież nie zawsze jest to możliwe. Musimy ponosić różne inne wydatki.

Na szczęście istnieje wówczas jeszcze jedno rozwiązanie, które bardzo chętnie oferują nam banki. Mowa tutaj o tak zwanych kredytach hipotecznych, jakie zazwyczaj znajdują się liście usług w każdym banku. Oczywiście, pojawiają się one w okresie maja i czerwca, kiedy to najwięcej osób planuje swój urlop.

Kwota kredyty wakacyjnego jest naprawdę rozmaita i zależy przede wszystkim od indywidualnych potrzeb klienta. Jeżeli decydujemy się na tanie wakacje, na przykład w kraju lub po okazyjnej cenie, z pewnością wystarczy nam kilka tysięcy złotych. Nie brakuje jednak takich osób, które pragną zażyć prawdziwego luksusu, w takim przypadku zwykle mówi się nawet o kilkunastu tysiącach. Specjaliści zgodnie stwierdzają, że oprocentowanie takiego kredytu jest stosunkowo niskie, ocenia się je tak poprzez analizę porównawczą. Dodatkową zaletą są małe koszty, jakie przyjdzie nam ponieść podczas podpisywania umowy. Dotyczy to przede wszystkim prowizji.

W wypadku, kiedy chcemy pożyczyć na wakacje nieco wyższą kwotę, musimy być przygotowani na to, że bank zechce ocenić naszą zdolność kredytową. Konieczne wówczas będzie dostarczenie wszystkich niezbędnych papierów, takich jak potwierdzenie stałego zatrudnienia oraz źródła dochodu.

Kredyt hipoteczny nr 1SPRAWDŹ
+